Comunicat de presa - DIRECTIA ABSORBTIE FONDURI INTERNE SI INTERNATIONLE - Fisa cadru prezentare proiect

Comunicat de presa - DIRECTIA ABSORBTIE FONDURI INTERNE SI INTERNATIONLE - Fisa cadru prezentare proiect

Prin prezenta va transmitem atasat Comunicatul de presa privind intentia de implementare a proiectului cu titlul "Conservarea protejarea, promovarea si dezvoltarea patrimoniului cultural din Ansamblul de monumente istorice al  Manastirii  Caldarusani, judetul Ilfov", ce va fi depus In vederea finantarii prin Programul Operational Regional 2014- 2020, Axa Prioritara 5 - imbunatatirea mediului urban si conservarea,  protectia  si valorificarea durabila a patrimoniului cultural", Prioritatea de investitii 5.1 - "Conservarea, protejarea, promovarea si dezvoltarea patrimoniului natural si cultural".

 

Galerie Foto

 • Comunicat de presa 
  Comunicat de presa
 • Comunicat de presa 1.1 
  Comunicat de presa 1.1
 • Fisa cadru prezentare proiect 1 
  Fisa cadru prezentare proiect 1
 • Fisa cadru prezentare proiect 2 
  Fisa cadru prezentare proiect 2
 • Fisa cadru prezentare proiect 3 
  Fisa cadru prezentare proiect 3
 • Fisa cadru prezentare proiect 4 
  Fisa cadru prezentare proiect 4
 • Fisa cadru prezentare proiect 5 
  Fisa cadru prezentare proiect 5
 • Fisa cadru prezentare proiect 6 
  Fisa cadru prezentare proiect 6